Metro catering system
Sklep

Maszyna M-C-S MAP125 - nowoczesna technologia pakowania żywności

MAP (Modified Atmosphere Packaging) - Naturalny sposób na przedłużenie świeżości

Coraz częściej dostawcy opierają swoją produkcję na nowoczesnych technologiach takich jak Modyfikowana Atmosfera Pakowania (MAP), która gwarantuje konsumentom dłuższy termin przydatności do spożycia, bezpieczeństwo, higienę, a co za tym idzie, również zdrowie. MAP to nic innego jak zastąpienie w opakowaniu naturalnego powietrza gazem lub mieszanką gazów, np. azotu i dwutlenku węgla. Dlatego MAP sprawia, że żywność pozostaje dłużej świeża, a producentom żywności zapewnia dostęp do szerszej grupy konsumentów i większego rynku zbytu. Proces ten idealnie sprawdza się w przypadku dań gotowych, mięs, wędlin, kiełbas, nabiału, warzyw czy owoców. Produkty zapakowane metodą MAP zachowują wysoką jakość przez dłuższy czas oraz docierają do klienta w nienaruszonym stanie nie tracąc na jakości i wyglądzie.

Profesjonalna maszyna pakująca - bardzo istotna część procesu MAP

Aby technologia MAP mogła zadziałać potrzebne są oprócz mieszanki gazów również odpowiednie urządzenie, opakowanie, folia bądź wieczko. Półautomatyczna maszyna M-C-S MAP TSS125 z oferty Metro-Catering-System idealnie wpasowuje się w nowoczesne trendy, gdy mowa o żywności pakowanej w atmosferze ochronnej. Urządzenie oferuje trzy tryby pracy: zgrzewanie, próżnia + gaz (MAP), SKIN oraz 10 programów pakowania. Dodatkowo przystosowane jest do wielofunkcyjnych matryc umożliwiających zgrzanie nawet kilku różnej wielkości opakowań wykonanych z różnych tworzyw np. PP, PET, papier itd. Maksymalny rozmiar opakowania 420x280x150mm (dłxszerxwys).

Maszyna M-C-S MAP TSS125 doskonale sprawdza się w gastronomii, firmach cateringowych, na produkcji. Jej zalety są nieocenione wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna, niezawodna maszyna o prostej obsłudze. Dania gotowe przygotowane w odpowiedni sposób i zapakowane na maszynie M-C-S MAP TSS125 w atmosferze modyfikowanej można dostarczać do placówek handlowych rozszerzając w ten sposób zasięg swojej działalności o sprzedaż detaliczną. Z pewnością pozwoli to na zwiększenie sprzedaży wyrobów oraz poprawienie rentowności firmy.

Rozwiązania METRO-CATERING-SYSTEM umożliwiają firmą gastronomicznym dotarcie do klientów poza dotychczasowy obszar ich działalności. Oprócz korzyści finansowych, czyli sprzedaży zewnętrznej, dają również możliwość zareklamowania swoich produktów poprzez obecność na sklepowych półkach. Klient, który ma możliwość zakupu i spróbowania wyrobów cateringowych poprzez zakup detaliczny z pewnością dotrze do wytwórcy, aby skosztować z wyjątkowych wyrobów u źródła.

 Zalety pakowania w MAP: 

więcej na: https://metro-catering-system.pl/produkt/18/polautomat-map-m-c-s-tss-125


 


 

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Dyrektywa plastikowa opóźniona!

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Koniec plastiku?

Pakowanie próżniowe – więcej niż oczekiwania

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz