Metro catering system
Sklep

Jesteśmy Bio - opakowania me.Organic

Zapraszamy do naszego sklepu :  https://metroo.pl/opakowania-biodegradowalne-eko

 Posiadamy w ofercie tacki biodegradowalne do zgrzewu me.Organic produkowane z pulpy celulozowej, które po użyciu w całości ulegają rozkładowi jako odpad organiczny lub tektura papierowa. Nasze opakowania biodegradowalne idealnie wpisują się w trendy współczesnych bioopakowań. Są to jedyne na rynku polskim tego typu tacki - całkowicie bezpieczne dla środowiska i w 100% bio.

Niestety większość bioopakowań dostępnych na rynku zawiera warstwę sztucznego tworzywa - polietylenu, którego zadaniem jest ochrona opakowania przed wilgocią. Oferowane przez nas zgrzewalne tacki biodegradowalne me.Organic są całkowicie bezpieczne i pozbawione szkodliwych substancji. Wnętrze opakowania zabezpiecza biolaminat, który podobnie jak tacka ulega biodegradacji. Ich rozkład w odpowiednich warunkach trwa zaledwie 12 tygodni.

Tacki me.Organic charakteryzują się wysoką sztywnością i nowoczesnym designem, są wytrzymałe, odporne na tłuszcz i wilgoć. Opakowania można używać do wszelkich dań gotowych, podgrzewać w mikrofalówkach i piekarnikach, nadają się także do dań mrożonych. Do zgrzewu me.Organic oferujemy specjalne kompostowalne folie oraz zgrzewarki opakowań z odpowiednimi matrycami

  Co wyróżnia tacki me.Organic?

  ►są w 100% biodegradowalne

  ►brak toksycznych odpadów

  ►celuloza to czysty i bezpieczny dla zdrowia surowiec

  ►wysoka barierowość

  ►liczne certyfikaty: OK compost, BRC Packaging, FSC

  ►liczne nagrody m.in. za innowacyjność

 

Podczas targów HORECA 2018 w Krakowie opakowania me.Organic zdobyły nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tacek me.Organic na polskim rynku. Pełna oferta produktów me.Organic oraz zgrzewarek dostępna jest w naszym sklepie online www.metroo.pl.

 

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Dyrektywa plastikowa opóźniona!

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Koniec plastiku?

Pakowanie próżniowe – więcej niż oczekiwania

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz