Metro catering system
Sklep

EuroGastro 2019 podsumowanie

Za nami kolejna już edycja targów EuroGastro, które trwały od 27 do 29 marca. Po raz pierwszy odbyły się w nowym miejscu - w jednej z hal centrum wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

Podczas kilku dni imprezy udało nam się zaprezentować szeroką gamę produktów licznie przybyłym klientom, którzy mieli okazję poznać naszą bogatą gamę opakowań do zgrzewu oraz maszyn pakujących. Mogliśmy również pokazać nowość w naszej ofercie - opakowania biodegradowalne - te zarówno do zgrzewwu jak i typowe naczynia cateringowe, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzajacych targi. Warto także wspomnieć, że w związku z wciąż rosnącym zainteresowaniem opakowaniami BIO stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju unikalny system me.Organic, który skierowany jest do wszystkich zainteresowanych serwowaniem dań gotowych w biodegradowalnych pojemnikach do zgrzewu. Targi były świetną okazją do przetestowania zalet i możliwości naszej oferty BIO oraz wspomnianego systemu me.Organic, na który, oprócz opakowań eko, składają się również kompostowalne folie do zgrzewu oraz zgrzewarki ze specjalnymi matrycami do zamykania tacek. 

Tegoroczne targi EuroGastro potwierdziły poraz kolejny, że nasze produkty wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kompleksowa obsługa, którą zapewniamy, doświadczenie i szeroki asortyment są gwarancją naszego sukcesu, o czym przekonaliśmy się podczas spotkań z naszymi dotychczasowymi partnerami jak i potencjalnymi klientami odwiedzającymi targi.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy za rok!

 

 

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Dyrektywa plastikowa opóźniona!

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Koniec plastiku?

Pakowanie próżniowe – więcej niż oczekiwania

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz