Metro catering system
Sklep

FoodExpo Gdańsk 2019

Targi Spożywczo-Gastronomiczne

W dniach 29-31 maja 2019 r. w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO odbywają się największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce Północnej - wydarzenie, które zintegruje trzy projekty targowe: Foodexpo, Polfish i Mleczna Rewia.

Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO to projekt Międzynarodowych Targów Gdańskich organizowany z myślą o profesjonalnych odbiorcach branżowych. Targi są świetną okazją do spotkań, konsultacji, szkoleń oraz przeglądu trendów sektora spożywczo-gastronomicznego. Targi odbywać się będą jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH – jedyną taką imprezą w Polsce. POLFISH to szeroka oferta produktów rybnych, maszyn, urządzeń, środków utrzymania czystości i pojazdów dla branży spożywcze.

WSTĘP NA TARGI:

29 MAJA: DZIEŃ BRANŻOWY - WEJŚCIE BEZPŁATNE DLA GOŚCI Z BRANŻY PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI NA STRONIE INTERNETOWEJ LUB NA MIEJSCU PODCZAS TARGÓW

30-31 MAJA: DNI OTWARTE DLA PUBLICZNOŚCI - OBOWIĄZUJĄ BILETY / GOŚCIE Z BRANŻY - WSTĘP BEZPŁATNY (po wcześniejszej rejestracji pod linkiem http://foodexpo.amberexpo.pl/title,goscie_branzowi,pid,3596.html lub bezpośrednio na targach.

Adres targów:

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
80-560 Gdańsk, ul. Żaglowa 11

Metro-Plast, hala B, stosiko B26

Zwiedzający mają do dyspozycji płatny parking AMBEREXPO lub P4 (ENERGA STADION) 20 zł/dzień.

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

KOMPOSTOWANIE PLA - co mówią badania?

Nagroda za najlepszy produkt!

Nagroda zdobyta!

Tacki do zgrzewu w 100% BIO!

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz