Metro catering system
Sklep

me.Organic BLUE

NOWE biodegradowalne opakowania do zgrzewu z najwyższej półki, wykonane w 93% z pulpy trzcinowej zabezpieczonej cienką powłoką transparentnego polipropylenu (PP) - materiału w 100% nadającego się do recyklingu. Zostały zaprojektowane z myślą o firmach zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, w szczególności dań gotowych, dla których troska o ekologię stanowi ważny element działalności. Przypadną do gustu klientom ceniącym oryginalną fakturę opakowania z naturalnego materiału, wzbogaconą szlachetnym wykończeniem o niebanalnym diamentowym dekorze.

Pojemniki me.Organic Diamond BLUE bardzo dobrze zgrzewają się z dedykowanymi foliami M-C-S PREMIUM COLD gwarantując hermetyczne zamknięcie, bezpieczeństwo i higienę podczas pakowania wszelkich produktów. 

Podstawowym surowcem do produkcji tacek me.Organic Diamond BLUE jest pulpa z trzciny cukrowej - produkt uboczny powstajacy podczas wyrobu cukru. Ze względu na wysoką zawartość celulozy w trzcinie produkty te są bardzo stabilne, nadają się do:

- mrożenia (-20ºC)

- podgrzewania w piekarnikach (do 120°C)

- podgrzewania w kuchence mikrofalowej (750W do 3min do 120°C). 

Oprócz odporności na wysokie temperatury dzięki powłoce PP nie przemakają w wyniku działania tłuszczów i cieczy zawartych w żywności, dlatego można je używać do dań zarówno na ciepło jak i na zimno. Dostępne są w kilku rozmiarach, wysokosciach oraz podziałach do wyboru.

Szeroka oferta opakowań me.Organic BLUE na naszym sklepie online - https://metroo.pl/tacka-me-organic-diamond-blue-227x178x40-1-com-a-1000-220-m-c-s-meob-401-pp-pulpa-pp-3140401ml

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Koniec plastiku?

Pakowanie żywności w gastronomii

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Przejdź z nami na dostawy

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz