Metro catering system
Sklep

Zgrzewarka dla wymagających

Maszyna pakująca T-REX S190 została skonstruowana specjalnie do zgrzewania ekologicznych opakowań z biodegradowalnych pulp oraz papierów powlekanych.

Ze względu na materiały, z jakich są wykonywane opakowania biodegradowalne - papier i pulpy roślinne, charakteryzują się one nieregularnymi powierzchniami zgrzewalnymi. To oznacza, że potrzebują do zamykania dokładniejszych i mocniejszych urządzeń.

Niezawodny zgrzew, gwarantuje dużą siłę nacisku na powierzchnie opakowań, a to zapewnia zgrzewarka T-REX S190. Uzyskuje to, poprzez specjalnie wyprofilowane ramię, działające na zasadzie dźwigni. System docisku T-REX to nowe rozwiązanie w tej klasie maszyn, pozwalające na dokładne i pewne zgrzewanie również opakowań ekologicznych.

Panel dotykowy pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą oraz czasem zgrzewania, a umieszczona na korpusie dioda informuje o zakończeniu czasu zgrzewania.

Mechanicznie wspomaganie docisku T-REX gwarantuje stałe i niezawodne zgrzanie jednego większego lub kilku mniejszych opakowań jednocześnie. Maksymalny format matrycy, którą możemy stosować w tym urządzeniu to 1/4GN.


Więcej informacji ma metroo.pl  

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Koniec plastiku?

Pakowanie żywności w gastronomii

Światowy Dzień Ziemi

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz