logo-mcs

 Najczęściej zadawane pytania


 

Jaki rodzaj opakowania wybrać?

Wybierając opakowanie warto zadać sobie pytanie jaki produkt chcemy zapakować? W naszej ofercie znajduje tak wiele opakowań, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednie. Jeżeli jednak będą mieć państwo problem z wyborem, proszę o kontakt z nami, a my udzielimy obszernych informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nasz Dział Projektowania jest w stanie przygotować różne rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb odbiorców. Pomożemy w doborze odpowiednich parametrów, wielkości czy surowca.

Jaka jest minimalna liczba opakowań niezbędna do realizacji zamówienia?

W przypadku jednorazowych opakowań do zgrzewu jest to 1 karton. Liczba opakowań w kartonie uzależniona jest od rodzaju, materiału i wielkości opakowania.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Jeżeli towar jest dostępny na naszym magazynie dostawa do klienta trwa zwykle od 24 do 72 godzin. Dokładamy wszelkich starań, aby towar zawsze był wysyłany w dniu jego zamówienia. Z kolei przesyłki paletowe muszą być zamówione max do godz. 11:30 aby towar tego samego dnia opuścił nasz magazyn. Termin doręczenia tych wysyłek wynosi przeważnie 24h.

Co w przypadku, gdy na stronie nie znalazłem opakowania, które mnie interesuje?

Prosimy przesyłać do nas wszelkie zapytania dotyczące opakowań. Jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe opakowanie pod warunkiem, że zamówienie będzie opiewało na minimalną liczbę opakowań niezbędną do realizacji zamówienia.

W jakich temperaturach można używać opakowań z polipropylenu?

Opakowania PP można używać w temperaturze od 0ºC do 110ºC

Czy opakowania MCS są bezpieczne?

Wszystkie nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, a opakowania przeznaczone stricte do żywności odpowiednie deklaracje i badania, które udostępniamy na życzenie klienta

Czy MCS oferuje opakowania ekologiczne?

Oferowane przez nas opakowania z PP lub PET można w 100% poddać recyklingowi dając im drugie życie. Aby tak się stało należy wrzucać je do żółtego kontenera. W naszej ofercie mamy także opakowania biodegradowalne z serii me.Organic z pulp roślinnych nadające się do kompostowni przydomowych lub przemysłowych.

Jakie opakowania biodegradowalne do zgrzewu ma w ofercie MCS?

Posiadamy szeroki wachlarz opakowań kompostowalnych do zgrzewu z serii me.Organic z pulp roślinnych, które występują w wersji bez laminatu (me.Organic Diamond white i me.Organic tree) lub z laminatami do wyboru z PP (me.Organic Diamond blue), PLA (me.Organic Diamond green) lub biolaminatem (me.Organic tree semi)

Jak używać opakowań me.Organic?

Opakowania me.Organic są w 100% kompostowalne i w zależności, jaki rodzaj ich wybierzemy, poddajemy je kompostowaniu domowemu lub przemysłowemu. Tacki te można: -podgrzewać w piekarniku w temperaturze do 150oC max 45 min -używać w mikrofalówce 750W do 3 min - mrozić do -20oC -zgrzewać folią od 130oC do 170oC od 1,2 do 1,8 sek

Czy MCS może wykonać projekty nadruku?

Oczywiście. Mamy do dyspozycji studio graficzne, w którym pracujemy na projektami nadruków, które możemy wykonać na produktach typu: miski, torby papierowe, opakowania kartonowe, torebki na wyroby piekarnicze, folie do zgrzewu itp. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na naszej stronie w zakładce OPAKOWANIA Z NADRUKIEM.

Czy można kupić produkty oferowane przez MCS stacjonarnie?

Tak. Możliwe jest to zarówno w Nysie jak i Otmuchowie. Adresy dostępne są w zakładce KONTAKT.

Jakie formy dostawy przewiduje MCS?

Wysyłki towarów realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, Raben, UPS, DPD. Możliwy jest również odbiór osobisty lub zlecenie odbioru własnym kurierem.

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.