logo-mcs

 

Pojemniki, Opakowania, Tacki do zgrzewu - Pojemniki Caterignowe

 


Praktyczne i wytrzymałe opakowania – catering i gastronomia

Firma Metro-Plast od lat z sukcesem oferuje najwyższej jakości opakowania wykorzystywane w cateringu i gastronomii. W ofercie posiada pojemniki cateringowe o różnych wymiarach, kształtach i formach. To umożliwia klientom wybór produktów najlepiej odpowiadających potrzebom danego biznesu. Do tworzenia opakowań używane są wysokiej jakości materiały, co przekłada się na znakomitą wytrzymałość i użyteczność powstałych wyrobów. Tacki cateringowe dostępne są z PP, PET/CPET, aluminium, a także z kartonu, papieru bądź materiałów biodegradowalnych. Artykuły nadają się do kontaktu z żywnością.

Nasza oferta obejmuje różnorodne opakowania do zgrzewania, pojemniki z wieczkiem, a także ekologiczne opakowania nadające się do kompostowania. Wśród naszych propozycji znajdziesz opakowania foliowe, butelki i pojemniki szklane oraz folie do zgrzewu i pakowania. Tak duży wybór produktów gwarantuje, że każdy klient znajdzie u nas opakowania w pełni dopasowane do swych potrzeb. Oferujemy wyroby w standardowych wielkościach, ale na życzenie klienta możemy zaprojektować również opakowania niestandardowe.

Tacki cateringowe – idealne do dań gotowych, sałatek i warzyw

Dostępne w naszej ofercie tacki do pakowania próżniowego, opakowania z wieczkiem oraz innego rodzaju pojemniki cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Umożliwiają bezpieczne, wygodne i pewne pakowanie, transport oraz przechowywanie różnego rodzaju posiłków. W zależności od rodzaju do pojemnika można spakować dania obiadowe, sałatki, sosy, zupy, warzywa, owoce czy desery, np. kawałki tortu lub ciasta.

Pojemniki zamykane są za pomocą pokrywek, nakrętek lub zgrzane folią. Takie pakowanie potraw daje pewność solidnego zabezpieczenia przewożonych posiłków. Dzięki temu nawet płynna zawartość nie wydostanie się na zewnątrz opakowania.

Pojemniki do zgrzewania – niezbędne w branży gastronomicznej

Folia i opakowania do zgrzewu, opakowania z wieczkiem, butelki to niezbędne wyposażenie każdej firmy cateringowej. Ich zalety docenią też właściciele lokali oferujących jedzenie na wynos oraz dostawę zamówień do klienta. Pojemniki cateringowe sprawdzą się zatem w restauracjach, barach mlecznych, food truckach, pizzeriach, ale też kawiarniach, barach, cukierniach czy piekarniach.

Dostępne w naszym asortymencie opakowania do zgrzewania pozwalają zachować świeżość oraz odpowiednie warunki termiczne przechowywanym potrawom i artykułom spożywczym. Pojemniki zapobiegają szybkiemu wystygnięciu gorących potraw. Trafiają one do odbiorcy ciepłe, co przekłada się na zadowolenie klienta. Pudełka służą też zachowaniu higieny przewożonych posiłków. Dzięki odpowiedniemu zapakowaniu klient ma pewność, że niepowołane osoby nie otworzą i nie dotkną zakupionej potrawy.

Solidne opakowania zwiększają bezpieczeństwo przewożonych posiłków. Wybrane pudełka sprawdzą się także jako wersje wielorazowe. Są one polecane zwłaszcza dla osób, którym nie jest obojętne marnowanie żywności. Do wytrzymałego pudełka można bowiem wielokrotnie wkładać np. resztki z obiadu, z przeznaczeniem do zjedzenia później.

Osobom, dla których ważna jest troska o środowisko naturalne, polecamy opakowania do zgrzewania wykonane z materiałów biodegradowalnych: trzciny cukrowej, pulpy celulozowej i papieru. Pudełka nadają się do recyklingu albo kompostowania domowego i przemysłowego, w zależności od produktu. Ponadto są w pełni bezpieczne dla użytkownika, ponieważ do ich wykonania nie używamy żadnych szkodliwych substancji. Opakowania te są bardzo funkcjonalne i trwałe. Posiadają właściwości wodo- i tłuszczoodporne, co sprawia, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia dowolnego rodzaju dań.

Pojemniki do zgrzewu – producent z doświadczeniem

Zgrzewanie jednorazowych pojemników to nowoczesny i skuteczny sposób pakowania wyrobów garmażeryjnych i dań obiadowych. W naszej ofercie znajdują się praktyczne pojemniki do zgrzewu, cechujące się dobrą odpornością na temperaturę, co pozwala na podgrzewanie bądź przechowywanie produktów spożywczych w opakowaniu. Jako producent możemy zagwarantować wysoką jakość i szeroką gamę wyrobów. Proponujemy tacki do zgrzewu o różnej wielkości, w wersji niedzielonej lub dzielonej na dwie bądź trzy części. Są one dostępne w kolorze białym, czarnym i transparentnym. W asortymencie mamy też opakowania przeznaczone specjalnie do zup bądź burgerów. Tak szeroka oferta produktów pozwala na wygodne spakowanie dowolnego dania.

Dzięki bogatej ofercie możliwe jest dopasowanie pojemnika do wielkości i rodzaju posiłku: dania dietetycznego, pełnego obiadu, deseru, ale również mięsa, kilku sztuk warzyw, owoców, ciast bądź innego rodzaju artykułów spożywczych. Opakowania do zgrzewu cechują się bardzo dobrą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki zewnętrzne, np. wilgoć czy zmienne temperatury, co wpływa na ich funkcjonalność. Pojemniki te zapewniają szczelne i bezpieczne zamknięcie dowolnych produktów spożywczych.

Pojemniki cateringowe z wieczkiem

Alternatywą dla opakowań do zgrzewu są pojemniki zamykane za pomocą szczelnego wieczka. To polecane rozwiązanie, które sprawdzi się świetnie do przechowywania sałatek czy deserów, np. jogurtów albo musli z owocami. Oferowane przez naszą firmę pojemniki cateringowe spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Są też przyjazne dla środowiska, ponieważ każde z nich można poddać recyklingowi. Praktyczne pudełka występują w różnych wielkościach, co pozwala na łatwy dobór opakowania do konkretnych potrzeb firmy czy lokalu. Solidne zamknięcie zabezpiecza przewożony w środku posiłek.

Pojemniki cateringowe wielorazowe

Zamiennikiem dla jednorazowych opakowań wykonanych z materiałów biodegradowalnych czy tworzyw sztucznych są pojemniki szklane. Butelki i słoiki ze szkła pozwalają na wygodne dostarczanie klientom potraw płynnych, np. zup, przetworów, soków, smoothie czy innych napojów. Dostępne są w różnych pojemnościach.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

OPAKOWANIA DO ZGRZEWU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

OPAKOWANIA Z WIECZKIEM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

OPAKOWANIA Z PAPIERU I BIODEGRADOWALNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

OPAKOWANIA FOLIOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

OPAKOWANIA I BUTELKI SZKLANE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

FOLIE DO PAKOWANIA I ZGRZEWU

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.