logo-mcs

Linie produkcyjne dla gastronomii, Taśmy produkcyjne


Maszyny pakujące półautomatyczneMaszyny pakujące automatyczne / liniowetab PROZNIOWE 1tab INNE

 • Hyper conveyor 15.85#przenośnik taśmowy

  Hyper conveyor 15.85 przenośnik taśmowy

  Wielkoformatowa taśmowa maszyna odpowiednia do dużych produkcji, gdzie wymagana jest wysoka jakość i wydajność. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że maszyna jest wyjątkowo niezawodna i bezpieczna. Wysokość komory 250mm.

 • Linia DT #maszyna obkurczająca

  Linia DT maszyna obkurczająca

  Profesjonalna maszyna charakteryzująca się automatycznym zmotoryzowanym przenośnikiem ładującym i rozładowującym. Szczególnie polecana w połączeniu z maszynami próżniowymi z przenośnikiem taśmowym lub z automatycznymi systemami podawania. W celu przeprowadzenia procesu obkurczania, produkt musi być całkowicie zanurzony w wodzie. Linia DT jest szeroko stosowana do pakowania świeżego mięsa lub serów.

 • Tunel TA#urządzenie suszące

  Tunel TA urządzenie suszące

  W pełni automatyczna maszyna do usuwania wody powierzchniowej po procesie zanurzania lub obkurczania na mokro. Po obróbce cieplnej produkt automatycznie dostaje się do tunelu suszącego, w którym za pomocą szybkich strumieni powietrza z góry i z dołu usuwane są z jego powierzchni resztki wody. Po tym procesie produkt jest gotowy do kolejnych etapów przetwarzania i do natychmiastowego oznakowania.

 • M-C-S SCA376 # podajnik papieru

  M-C-S SCA376 podajnik papieru

  Automatyczne urządzenie do odwijania papieru ze stali nierdzewnej, posiada trzy różne konfigurowalne długości cięcia. Jest to idealne rozwiązanie dla stoisk ze świeżymi produktami w supermarketach. Wykonane ze stali nierdzewnej, posiada trzy różne konfigurowalne długości cięcia. Maksymalna długość rolki papieru schowana w urządzeniu wynosi 375mm o średnicy 230mm.

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 435 25 54
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 biuro@metro-plast.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2022 Metro-Plast. All Rights Reserved.