Metro catering system
Sklep

Folie do zgrzewania

Folie do zgrzewania
Coraz więcej osób decyduje się na zamawianie cateringu dietetycznego pakowanego w opakowania lub tacki zabezpieczone specjalną folią do zgrzewania. Folie do zgrzewania chronią zapakowane posiłki przed czynnikami zewnętrznymi jednocześnie nie zmieniając ich właściwości smakowych i zapachowych. Umożliwiają pakowanie próżniowe oraz MAP*, chroniąc pożywienie przed dostępem powietrza.
 

Folie do cateringu
Proponowane folie do zgrzewarek produkowane są ze sprawdzonych i bezpiecznych surowców, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Różne rodzaje, wymiary i grubości folii do zgrzewania pozwalają na ich wszechstronne zastosowanie. Produkty te mogą również posiadać specjalne powłoki zapobiegające parowaniu (anti-fog) oraz umożliwiające łatwe odrywanie (peel-off). Uniwersalne folie do zgrzewania pasują do każdej maszyny, dzięki czemu bez trudu można wykonać zgrzew z różnymi opakowaniami, również tymi do cateringu dietetycznego. Folie do cateringu mogą stać się również świetnym nośnikiem reklamowym dzięki indywidualnemu nadrukowi. Możemy go wykonać na dowolnej folii. Tym samym opakowanie zamknięte folią do zgrzewania z nadrukiem nie tylko zyska nowy wygląd, ale także przyczyni się do wzmocnienia marki i wizerunku w oczach klientów.

Należy pamiętać, że budowanie tożsamości marki nie zrobi się z dnia na dzień, a produkt nie obroni się sam. Dlatego tak ważna jest spójność produktowa i „okołoproduktowa”. Zadbajmy więc o umieszczanie elementów naszej wizualizacji (logo, font, kolorystyka) na folii, dzięki czemu osiągniemy spójność, która zaowocuje silną pozycją marki na rynku. Obecnie klienci są coraz bardziej świadomi i szybko weryfikują oraz podejmują decyzję, również dzięki komunikatom wizualnym. 

 

*MAP (modyfikowana atmosfera pakowania) - pakowanie produktów żywnościowych w MAP polega na zmianie składu atmosfery lub zastąpieniu próżni wokół produktu odpowiednio dobraną mieszanką gazową, dzięki czemu zostaje wydłużony termin przydatności do spożycia produktu.

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz