logo-mcs

 

KONTAKT


  

Metro-Catering-System

48-385 Otmuchów, Warszawska 20
(+48) 77 464 44 22 (+48) 77 435 25 54 (+48) 77 40 17 440 (+48) 77 40 17 450 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Dane firmowe


Metro-Plast Sp. J.
Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz

48-304 Nysa, Mickiewicza 26
(+48) 77 43 43 336 - księgowość

NIP 753 11 35 446  /  REGON 53 11 26 610  /   BDO 000054148

BANK
KONTO PLN: ING Bank Śląski SĄ o/Nysa 45 1050 1490 1000 0005 0299 9451
KONTO EUR: ING Bank Śląski SA PL 55 1050 1504 1000 0023 4709 6055
INGBPLPW

 

pytania1

 

   
 

Dariusz Kupiec
darek.kupiec@metro-plast.pl
+48 508 195 444

 
  fiszka maszyny i opakowania  

 

   
 

Piotr Szczerski
piotrs@metro-plast.pl
+48 508 256 233

 
  fiszka maszyny i opakowania  

 

   
 

Marcin Wąsik
marcin.wasik@metro-plast.pl
+48 667 493 414

 
  fiszka maszyny i opakowania  

 

   
 

Krzysztof Bor
krzysztof.bor@metro-plast.pl
+48 512 260 709

 
  fiszka maszyny i opakowania  

 

   
 

Adam Śpiewak
zakupy@metro-plast.pl
+48 508 282 151

 
  fiszka opakowania  

 

   
 

Rafał Kaczor
rafal.kaczor@metro-plast.pl
+48 509 792 414

 
  fiszka koordynator  

 

   
 

Iwona Nowak
iwona.nowak@metro-plast.pl
+48 570 140 270

 
  kont fiszkaspod rynki  

 

   
 

Paweł Piotrowicz
kontakt@metroo.pl
+48 533 223 828

 
  fiszka metroo  

 

   
 

Anna Śpiewak
anna@metro-plast.pl
+48 512 260 708

 
  fiszka sklep metroo  

 

   
 

Adam Raniszewski
adam.raniszewski@metro-plast.pl
+48 782 611 555

 
  fiszka zaopatrzenie  

 

   
 

Tomasz Klimas
tomasz.klimas@metro-plast.pl
+48 608 256 232

 
  fiszka zaopatrzenie  

 

   
 

Daniel Kosiór
daniel.kosior@metro-plast.pl
+48 609 008 046

 
  fiszka zaopatrzenie  

OFERTA HURTOWA

Anna Kupiec
akupiec@metro-plast.pl
+48 77 464 44 22

ZAKUPY

Adam Śpiewak
zakupy@metro-plast.pl
+48 508 282 151

MARKETING

Iwona Nowak
marketing@metro-plast.pl
+48 570 140 270

SERWIS MASZYN

serwis@metro-plast.pl
+48 661 450 081
+48 77 464 44 22

KSIĘGOWOŚĆ

ksiegowosc@metro-plast.pl
+48 77 43 43 336
+48 77 43 43 337

SKLEP ONLINE

sklep@metroo.pl
+48 533 223 828
+48 77 464 44 22

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 435 25 54
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 biuro@metro-plast.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2021 Metro-Plast. All Rights Reserved.