logo-mcs

 

Opakowania papierowe i biodegradowalne do zgrzewu - Ekologiczne pojemniki


Ekologiczne opakowania na żywność to krok w przyszłość biznesu gastronomicznego. Metro-Catering-System wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw chcących się rozwijać w tym kierunku – lub zacząć w branży i od początku mieć przewagę nad konkurencją. Oferujemy firmom innowacyjne rozwiązanie: jednorazowe opakowania z papieru. Zachęcamy do przejrzenia pozycji znajdujących się w naszym katalogu.

Papierowe opakowania na żywność – dlaczego warto?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe, gdyż działamy na rynku od niespełna 30 lat. Od początku działalności znacząco rozwinęliśmy biznes, dzięki czemu możemy zapewniać klientom najwyższą jakość usług. Proponujemy przedsiębiorcom estetycznie wykonane opakowania papierowe do żywności. Poza nimi mamy też wersje z wieczkiem, do zgrzewu, foliowe oraz szklane. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanym pełen zakres pojemników na praktycznie każdy rodzaj pożywienia.

Jeśli chodzi o papierowe opakowania do żywności, znalazły uznanie w oczach rzeszy użytkowników. To starannie wykonane produkty o minimalistycznym designie. Posiadamy pudełka o różnych kształtach oraz rozmiarach. Opakowania papierowe doskonale nadają się do przechowywania potraw stałych oraz płynnych (zup czy sosów). Można umieścić w nich np. główne danie obiadowe, kanapki, lunch albo potrawę polaną gęstym sosem. Szeroka gama form pozwala idealnie dopasować opakowania papierowe do żywności. Pudełka chronią posiłek przed wylaniem się lub zabrudzeniem powierzchni, na której się znajdują. Ponadto utrzymują temperaturę we wnętrzu przez optymalny czas.

Ekologiczne opakowania jednorazowe papierowe

Dostępne w katalogu opakowania papierowe to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej lokali gastronomicznych. Spełniają tym sposobem oczekiwania rosnącej grupy konsumentów, oczekujących od firmy ekologicznego podejścia. Jednorazowe pudełka zrobione z papieru nie generują śmieci zalegających na składowiskach. Tym samym opakowania jednorazowe papierowe nie przyczyniają się do zanieczyszczania środowiska, co stanowi istotny aspekt dla wielu ludzi.

Nie ulega wątpliwości, że oferowana przez nas opcja pakowania żywności to krok naprzód. Klienci z pewnością docenią fakt, iż dana marka stawia na opakowania papierowe Producent stanie się dzięki temu bardziej wiarygodny, co przysporzy mu popularności, a w dłuższej mierze – kolejnych kupujących. Konsumenci będą zadowoleni, że korzystają z usług przedsiębiorstwa, któremu los planety nie pozostaje obojętny. Papierowe opakowania do żywności to strzał w dziesiątkę dla lokali gastronomicznych z daniami na wynos, firm cateringowych etc.

Wytrzymałe opakowania papierowe do żywności

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, jeśli chcieliby Państwo zamówić nasze papierowe opakowania na żywność. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo dodatkowych pytań namawiamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy pełne zadowolenie z wyboru Metro-Catering-System, jak również z tego, że zdecydowali się Państwo na nasze opakowania papierowe Producent to sprawdzona marka.


 

 opa papierowe opa pulpa opa inne

Papierowe

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.