logo-mcs

Dlaczego Metro Catering System?

 

System pakowania M-C-S


MCS to nowoczesny i najbardziej ekonomiczny sposób pakowania dań gotowych oparty na niezawodnych urządzeniach i wysokiej jakości opakowaniach. Zamknięcie opakowania folią za pomocą zgrzewu jest dużo tańsze
i bardziej efektywne niż stosowanie standardowego wieczka. Pozwala na uzyskanie hermetycznego zamknięcia gwarantującego bezpieczny transport, podczas, którego poszczególne składniki nie wydostaną się na zewnątrz i zachowają odpowiednią temperaturę.

 

Dla kogo ?


Z naszej oferty z powodzeniem mogą korzystać cateringi, restauracje, firmy gastronomiczne, stołówki szkolne, kuchnie szpitalne, restauracyjne i hotelowe. Przekrój firm jest niezwykle szeroki, a nasza firma w pełni zaspokaja stawiane przed nią wymagania. MCS został stworzy dla tego segmentu gastronomii, który poszukuje nowych sposobów pakowania dań gotowych i pragnie wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym, innowacyjnym oraz wysokiej jakości opakowaniem, jednocześnie nie narażając się na wysokie koszty.

Urządzenia i opakowania MCS


Oferowane przez nas urządzenia do zgrzewu są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu. Dzięki swojej ergonomii mogą być z powo-dzeniem stosowane praktycznie
w każdej kuchni. MCS to wysokiej klasy maszyny i świetne opakowania, dostępne w bardzo szerokiej gamie, zarówno plastikowe, papierowe jak i z pulp roślinnych.
Wiemy, jak ważne jest „mieć wybór”, dlatego staramy się, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najlepszych produktów.

Opatentowane rozwiązania


Elektroniczny system sterowania zapewnia dokładne ustawienie temperatury i czasu zgrzewania. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych urządzenia MCS pracują niezwykle szybko. Opatentowane systemy docisku MV i wielofunkcyjnych matryc INFINITY sprawiają, że cykl zgrzewania trwa tylko kilka sekund.

Takich rozwiązań nie znajdziemy w konkurencyjnych urządzeniach tego typu. Dodatkowo funkcja MAP pozwala na wydłużenie terminu przydatności do spożycia pakowanych potraw.

 

 

 

Elastyczność


Nasz klient sam decyduje jakiego opakowania będzie używał i zgodnie z jego potrzebami wykonujemy matryce do wybranego modelu. Może więc korzystać z opakowania o dowolnym kształcie, pojemności i ilości komór aby odpowiednio zapakować wybraną potrawę.

Oferujemy również maszyny z uniwersalnymi, wielofunkcyjnymi matrycami dostosowanymi do kilkunastu typów opakowań. Do w pełni przemysłowego pakowania polecamy nasze automaty o dużej wydajności z serii MCS MAP.

 

 

 

Nagrody dla systemu MCS


 nagrody  

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.