logo-mcs

 

Szkolenia pracowników z obsługi maszyn


 

MAMY WIEDZĘ, KTÓRĄ SIĘ CHĘTNIE DZIELIMY

Decydując się na zakup urządzeń z naszej oferty nasi klienci mogą być pewni o ich niezawodności i wysokiej jakości. Dodatkowo, biorąc udział w naszych szkoleniach organizowanych przez wykwalifikowany personel techniczny mogą jeszcze lepiej wykorzystać potencjał maszyn oraz poznać efektywne metody i rozwiązania służące do pakowania.

Oferta szkoleń naszej firmy obejmuje m.in. kursy indywidualne skrojone wg potrzeby klientów. Mogą być one przeprowadzane zarówno w naszej firmie jak i u klienta. Bezpośrednio na konkretnej maszynie nasi technicy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczegóły szkolenia dostosowujemy do parku maszynowego i wymagań klienta mając na względzie poziom wiedzy i zakres obowiązków pracowników. Zapewnia to optymalne przekazanie wiedzy przy minimalnych nakładach.

 

img3


Oferujemy szkolenia w zakresie:
• manualnych i półautomatycznych maszyn pakujących
• automatów i dozujących maszyn liniowych
• dozowników
• maszyn próżniowych
• opakowań, itp.

 

Oferta skierowana jest w szczególności do operatorów maszyn oraz personelu utrzymania ruchu lub, w przypadku opakowań, do specjalistów ds. zakupów. Podczas szkoleń dotyczących opakowań klienci mają możliwość zaprojektowania i sprawdzenia najróżniejszych koncepcji pakowania swoich produktów. Istnieje również możliwość przeprowadzania szkoleń w siedzibie producentów maszyn.
Zależy nam na wysokiej jakości, szerokiej ofercie oraz kompleksowym podejściu do potrzeb klienta. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

 

 

 

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.