logo-mcs

Linie produkcyjne dla gastronomii, Taśmy produkcyjne


Wytwarzanie produktów spożywczych musi spełniać bardzo wysokie standardy. I to pod każdym względem: od wydajności, przez higienę, aż po bezpieczeństwo przeprowadzanych procesów. W związku z tym producenci żywności potrzebują linii produkcyjnych, które nie idą na kompromisy w kwestii jakości. Polecamy więc bliżej przyjrzeć się temu, co mamy do zaoferowania.

Kompleksowe linie produkcyjne dla gastronomii

W naszym asortymencie znajdują się komponenty składowe do zbudowania wysokiej jakości, wydajnej, funkcjonalnej i profesjonalnej linii produkcyjnej. Należą do nich maszyny automatyczne pakujące, napełniająco-zamykające, liniowe, dozowniki, przenośniki taśmowe oraz maszyny obkurczające.

Przenośnik taśmowy Hyper Conveyor wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością (1-2 cykli na minutę). Wobec tego nadaje się do zastosowania przy dużych produkcjach. Na dodatek istnieje możliwość jego konfiguracji, więc ten przenośnik taśmowy należy uznać za wszechstronny.

Maszyna obkurczająca DT do przeprowadzenia procesu wymaga zanurzenia produktu w wodzie. Posiada automatyczny przenośnik ładujący/rozładujący. Znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza przy pakowaniu świeżego mięsa czy różnego rodzaju serów. Taśmy produkcyjne i automatyczne systemy podawania są w pełni kompatybilne z linią DT.

Urządzenie suszące Tunel TA usuwają wodę po procesie zanurzania lub obkurczania na mokro. Odbywa się to przy pomocy szybkich strumieni powietrza kierowanych z góry oraz z dołu. To doskonale przygotowuje produkt do dalszych etapów obróbki. Linie produkcyjne dla gastronomii z suszeniem mogą działać ciszej dzięki zamontowaniu wentylatora w maszynie.

Z kolei podajnik papieru M-C-S SCA376 to znakomite rozwiązanie dla stoisk ze świeżymi produktami w supermarketach. Można go skonfigurować pod kątem długości cięcia.

Wytrzymałe i higieniczne taśmy produkcyjne

Prezentowany sprzęt został wyprodukowany wyłącznie z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Dotyczy to każdego, nawet najmniejszego elementu. Linie produkcyjne dla gastronomii powstały przy użyciu wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która cechuje się odpornością na korozję, niezwykle łatwą i tanią konserwacją oraz wysokim poziomem higieniczności.

Przenośnik tamowy i pozostałe urządzenia w atrakcyjnej cenie

Na bezpieczeństwie oraz niezawodności nie można oszczędzać. W przeciwnym wypadku standard produkcji obniża się do niezadowalającego poziomu. Nie oznacza to jednak, że taśmy produkcyjne muszą być drogie. Pomimo wysokiej jakości materiałów zastosowanych przy tworzeniu urządzeń oraz wykorzystaniu innowacyjnych technologii, nasze linie wyróżniają się niezwykle przystępną ceną. To oznacza, że na doskonałej klasy przenośnik taśmowy, maszynę obkurczającą i suszącą, a także podajnik papieru może sobie pozwolić nawet mniejsza firma z branży gastronomicznej.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nie tylko odpowiemy na wszelkie wątpliwości, ale pomożemy też w skompletowaniu pełnej linii produkcyjnej dla gastronomii.


Maszyny pakujące półautomatyczneMaszyny pakujące automatyczne / liniowetab PROZNIOWE 1tab INNE

 • Hyper conveyor 15.85#przenośnik taśmowy

  Hyper conveyor 15.85 przenośnik taśmowy

  Wielkoformatowa taśmowa maszyna odpowiednia do dużych produkcji, gdzie wymagana jest wysoka jakość i wydajność. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej sprawia, że maszyna jest wyjątkowo niezawodna i bezpieczna. Wysokość komory 250mm.

 • Linia DT #maszyna obkurczająca

  Linia DT maszyna obkurczająca

  Profesjonalna maszyna charakteryzująca się automatycznym zmotoryzowanym przenośnikiem ładującym i rozładowującym. Szczególnie polecana w połączeniu z maszynami próżniowymi z przenośnikiem taśmowym lub z automatycznymi systemami podawania. W celu przeprowadzenia procesu obkurczania, produkt musi być całkowicie zanurzony w wodzie. Linia DT jest szeroko stosowana do pakowania świeżego mięsa lub serów.

 • Tunel TA#urządzenie suszące

  Tunel TA urządzenie suszące

  W pełni automatyczna maszyna do usuwania wody powierzchniowej po procesie zanurzania lub obkurczania na mokro. Po obróbce cieplnej produkt automatycznie dostaje się do tunelu suszącego, w którym za pomocą szybkich strumieni powietrza z góry i z dołu usuwane są z jego powierzchni resztki wody. Po tym procesie produkt jest gotowy do kolejnych etapów przetwarzania i do natychmiastowego oznakowania.

 • M-C-S SCA376 # podajnik papieru

  M-C-S SCA376 podajnik papieru

  Automatyczne urządzenie do odwijania papieru ze stali nierdzewnej, posiada trzy różne konfigurowalne długości cięcia. Jest to idealne rozwiązanie dla stoisk ze świeżymi produktami w supermarketach. Wykonane ze stali nierdzewnej, posiada trzy różne konfigurowalne długości cięcia. Maksymalna długość rolki papieru schowana w urządzeniu wynosi 375mm o średnicy 230mm.

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.