logo-mcs

Maszyny dozujące jedzenie - Produkcja żywności


Jakość produkowanych przez nas urządzeń została doceniona przez klientów z wielu różnych branż. Liczne nagrody zdobyte na największych targach gastronomicznych w kraju są dla nas motorem napędowym i sprawiają, że jeszcze chętniej wprowadzamy innowacje i się rozwijamy. Dążymy do tego, żeby tworzyć najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie maszyny dozujące żywność.

Nowoczesne dozowanie i napełnianie jedzeniem

Przeznaczone do miarkowania jedzenia urządzenia oferowane przez naszą firmę działają z wykorzystaniem energii generowanej przez silniki elektryczne. Główne atuty dozowników jedno oraz wielogłowicowych, które wypuszczamy na rynek, to doskonała precyzja pracy oraz niespotykana ekonomiczność. Najbardziej zaawansowane z oferowanych przez nas maszyn dozujących żywność są w stanie spakować w ciągu jednej godziny aż do 12000 opakowań. Dostępne są automaty wyposażone w aż 8 stacji.

Zwróć uwagę na to, że klasyczne wieczka są dużo droższe niż oferowane przez nas zgrzewanie folią. Opakowania na jedzenie, które oferujemy da się dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Matryce maszyn dozujących żywność zostały dostosowane do różnych pojemności. Możliwe jest dozowanie płynów o rozmaitej gęstości, w tym zawierających drobne elementy (do 2 cm).

Stawiamy na innowacje i dostarczamy naszym klientom sprzęt, który mimo wysokiego zaawansowania technologicznego jest niezwykle prosty w użytkowaniu. Ekrany dotykowe są intuicyjne, a ich obsługa powinna być łatwa nawet dla osób pozbawionych doświadczenia w tym zakresie.

Maszyny dozujące - jedzenie dopasowane do twoich potrzeb

Nieważne, jak zaawansowany jest proces produkcji w twojej firmie – z naszym wyposażeniem wprowadzisz wydajność pracy na wyższy poziom! Sprzedawane przez nas maszyny dozujące jedzenie mogą pracować zarówno w trybie półautomatycznym jak i automatycznym. Zdajemy sobie sprawę, że klienci dobierają specyfikę urządzenia do konkretnego zapotrzebowania, dlatego w razie potrzeby pomagamy w doborze odpowiedniego urządzenia. Jeśli potrzebujesz wersji zamykającej opakowania platynką lub folią odwijaną z roli, również znajdziesz je w naszej ofercie. W ramach współpracy dowiesz się też, jak odpowiednio serwisować urządzenia. Na życzenie przeprowadzamy profesjonalny serwis oferowanych przez nas sprzętów dozujących i napełniających żywność.

Inwestując w dozowniki jedzenia bądź maszyny napełniająco-zamykające od Metro-Catering-System, nabywasz sprawdzony produkt, który posłuży przez długie lata. Wszystkie najważniejsze elementy wykonane zostały ze stali nierdzewnej (AISI 304 oraz AISI 316). Istnieje możliwość demontażu każdej części, która ma bezpośredni kontakt z pakowanymi produktami. Efektywne czyszczenie zapewnia system szybkiego mycia.

Urządzenia wchodzące w skład naszej oferty uzupełnione zostały dodatkowo o niezbędne akcesoria takie jak zbiorniki, mieszadła czy pompy. W opisie każdej maszyny dozującej jedzenie podano dokładną specyfikację dotyczącą wymiarów, wagi oraz zakresu i wydajności działania.

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

DOZOWNIKI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

NAPEŁNIAJĄCO-ZAMYKAJĄCE

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.