logo-mcs

Maszyny do pakowania żywności - automaty pakujące


Nowoczesne maszyny do pakowania żywności

Metro-Catering-System oferuje szeroki asortyment obejmujący niezawodne półautomaty oraz automaty do pakowania, które znajdą zastosowanie m.in. w gastronomii, firmach cateringowych czy przemyśle spożywczym. Dostępne w naszej ofercie maszyny pakujące charakteryzują się wysoką trwałością oraz prostą obsługą, dzięki czemu ich eksploatacja nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Oferujemy m.in. zgrzewarki ręczne, półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowanego, dzięki którym proces pakowania żywności oraz produktów spożywczych zgodnie z obowiązującymi normami stanie się jeszcze prostszy i bardziej wydajny.

Zautomatyzowane maszyny do pakowania żywności, które proponujemy zakładom produkującym oraz przetwarzającym artykuły spożywcze to gwarancja opłacalnej inwestycji, oraz zgodności z obowiązującymi normami i przepisami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była maksymalnie różnorodna i odpowiadała na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania przedsiębiorców z branży gastronomicznej, spożywczej czy cateringowej. Każde z dostępnych w naszej ofercie urządzeń posiada niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, dzięki którym ich użytkowanie jest nie tylko proste i komfortowe, ale także w pełni bezpieczne.

Urządzenia do pakowania – oferta Metro-Catering-System

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przemysłu spożywczego, cateringom czy branży gastronomicznej w najlepszy z możliwych sposobów – oferując kompleksowy i zróżnicowany system pakowania, czyli Metro-Catering-System. W naszej ofercie dostępne są m.in.:

  • ręczne zgrzewarki do pojemników jednorazowego użytku, półautomaty zgrzewające i automatyczne maszyny pakujące
  • liniowe automaty do pakowania: automatyczne maszyny zgrzewające, umożliwiające jednoczesne zgrzewanie kilku opakowań z żywnością,
  • zgrzewarki i pakowarki próżniowe: urządzenia do pakowania najdelikatniejszych produktów jak mięso lub nabiał,
  • pozostałe maszyny i urządzenia pakujące: przenośniki taśmowe, maszyny obkurczające, urządzenia suszące, podajniki papieru oraz wiele innych.

Każda sprzedawana przez nas zgrzewarka do opakowań lub dowolna, inna maszyna pakująca, zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający ich niezależne działanie lub współpracę z innymi urządzeniami w ramach linii produkcyjnych.

Półautomaty i automaty do pakowania – dlaczego stały się tak popularne?

Prosta i szybka obsługa, szerokie możliwości wykorzystania oraz gwarancja doskonałego zabezpieczenia żywności – to tylko niektóre z wielu powodów, dla których półautomatyczne urządzenia do pakowania cieszą się obecnie tak wielką popularnością. Ta kategoria maszyn adresowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak restauracje, firmy cateringowe czy niewielkie zakłady przetwórstwa żywności. W przypadku zastosowań przemysłowych znacznie lepiej sprawdzają się automaty do pakowania, pozwalające na natychmiastowe zgrzewanie od kilku do kilkunastu opakowań z żywnością, przy jednoczesnej oszczędności mieszanki gazowej.

Dlaczego warto postawić na nasze maszyny pakujące?

Najwyższa jakość

Wybierając z naszej oferty zgrzewarkę, półautomat zgrzewający, przenośnik taśmowy lub dowolne, inne urządzenia do pakowania, zyskują Państwo pewność zakupu niezawodnego, wytrzymałego i łatwego w obsłudze sprzętu w przystępnej cenie.

Wsparcie i doradztwo

Wykorzystując własną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu. Pomożemy dobrać urządzenia o parametrach dopasowanych do specyfiki każdego biznesu gastronomicznego oraz spożywczego.

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Jednocześnie, gwarantujemy profesjonalny serwis urządzeń pakujących, zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. I choć maszyny do pakowania żywności z oferty MCS, to urządzenia niezawodne i przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych, to w razie potrzeby szybko usuniemy każdą usterkę.

Dla kogo jest oferta maszyn do pakowania MCS?

Nasz bogaty, liczący kilkadziesiąt różnego rodzaju urządzeń katalog kierowany jest w szczególności do podmiotów z branży spożywczej: producentów oraz firm zajmujących się przetwarzaniem i sprzedażą żywności. Urządzenia takie jak zgrzewarka do pojemników czy automat do pakowania od lat znajdują również zastosowanie w branży gastronomicznej oraz cateringowej. Jeśli Poszukują Państwo nowych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska sposobów pakowania dań gotowych, żywności oraz artykułów spożywczych, z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania, które pomogą umocnić Państwa pozycję na rynku i zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obejmującą maszyny do pakowania oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących interesującego Państwa sprzętu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

RĘCZNE PÓŁAUTOMATYCZNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

AUTOMATYCZNE LINIOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

PRÓZNIOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

INNE

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.