logo-mcs

Słoiki i butelki szklane – wytrzymałe opakowania przyjazne środowisku


Oferujemy wysokiej jakości słoiki i butelki szklane o zróżnicowanych kształtach i pojemności. Tak bogata gama produktów pozwoli Ci na wybór propozycji najlepiej dopasowanych do wymagań Twojego biznesu. Wszystkie pojemniki produkujemy z trwałych materiałów, które spełniają wymagania jakościowe dla opakowań do żywności. Dzięki temu cechują się świetną wytrzymałością i użytecznością. Można w nich bez obaw przechowywać artykuły spożywcze dowolnego rodzaju.

Pojemniki ze szkła to polecana alternatywa dla opakowań jednorazowych i plastikowych. Nadają się do wielokrotnego stosowania. Nie tracą swych właściwości pod wpływem częstego czyszczenia i użytkowania, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Wybierając wielorazowe butelki ze szkła, przyczyniasz się do zredukowania ilości śmieci plastikowych i innego rodzaju, a tym samym do ochrony środowiska.

Butelki i słoiki szklane – dla gastronomii i biznesu

Rozbudowany asortyment butelek i słoików ze szkła pozwoli Ci na zakup produktów najlepiej dopasowanych do specyfikacji Twojego biznesu. Pojemniki mogą posłużyć za opakowania przeróżnych towarów. Sprawdzają się świetnie w branży spożywczej i gastronomii. Estetyczne, z możliwością etykietowania nadają się do pakowania rozmaitych potraw na wynos, sałatek, kiszonek, dżemów i wielu innych produktów spożywczych. Wielu producentów zauważyło potencjał tych opakowań. W pojemnikach szklanych można przechowywać nie tylko przetwory warzywne i owocowe, ale też herbaty, bakalie, makarony, przyprawy, czekoladki, ciastka i wiele innych produktów.

Liczne zalety opakowań tego rodzaju odkryły też firmy z innych branż, w tym zwłaszcza kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej. Preparaty przechowywane w butelkach ze szkła często zachowują swe właściwości znacznie lepiej i dłużej niż w pojemnikach plastikowych. Opakowania wykonane z ciemnego, brązowego szkła dają nawet gwarancję, że przechowywane w środku produkty są chronione przed działaniem promieni słonecznych.

Słoik szklany – funkcjonalność w połączeniu z estetyką

Niewątpliwą zaletą szklanych opakowań są ich właściwości. Przechowywane w solidnie zakręconym słoiku potrawy są doskonale zabezpieczone przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami. Dłużej zachowują swą świeżość i jakość. Ponadto słoik szklany świetnie wpisuje się w obecne trendy ekologiczne dotyczące przechowywania wyrobów, zwłaszcza tych z naturalnych składników. Konsumenci stojący przed wyborem zakupu produktu o podobnych właściwościach, ale w różnych opakowaniach, coraz chętniej sięgają po butelki i słoiki szklane.

Nie tylko doskonale chronią one żywność czy kosmetyki, ale też można je powtórnie wykorzystać. Nadają się do profesjonalnego recyklingu w wyspecjalizowanych firmach, ale też „recyklingu domowego”. Szklana butelka czy słoik mogą być ponownie użyte do przechowywania domowych przetworów albo ręcznie robionych kosmetyków. Warto podkreślić również estetykę pojemników ze szkła. Starannie zapakowane i oklejone elegancką etykietą opakowania prezentują się bardzo efektownie.


 opa but pet opa opak szklane opa nakretki

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.