Metro catering system
Sklep

Opakowania

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów nasza firma oferuje odpowiednie pojemniki do zgrzewu dla cateringu. Solidne wykonanie oraz uniwersalne kształty dostosowane do wybranego posiłku są gwarancją, że dostarczane dania zachowają odpowiednie jakość, walory smakowe, wygląd, nie mieszają się i nie wydostają na zewnątrz. 

Zamawiając catering dietetyczny otrzymujemy do 5-ciu pełnowartościowych posiłków do podgrzania w mikrofalówce. Śniadania, obiady, kolacje i przekąski pakowane są w funkcjonalne jednorazowe pojemniki do zgrzewania, które mają uniwersalne kształty, dostosowane są do każdej potrawy, zarówno trzyskładnikowego obiadu, sushi, sałatki jak i zupy czy jogurtu. 

Opakowania do zgrzewu można szczelnie zamknąć, dzięki czemu ich transport czy przechowywanie stają się bezpieczne i niezwykle wygodne. Proponujemy także specjalne opakowania na kanapki. Opatentowane i innowacyjne rozwiązania, które stosujemy gwarantują bezproblemowe pakowanie kanapek na produkcji oraz łatwe wyjmowanie ich z opakowania.

Jeśli szukacie wysokiej jakości tacek do zgrzewarek lub większego opakowania do zgrzewania zachęcamy do wyboru odpowiedniego produktu z naszej oferty. Tacki do zgrzewu okazują się niezbędne, aby utrzymać właściwą temperaturę i smak serwowanego dania. Wszystkie opakowania mają estetyczny wygląd i neutralną kolorystykę. 

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, najlepszym rozwiązaniem dla wydawania i transportu żywności są niewątpliwie pojemniki do zgrzewania. Żadna metoda mycia naczyń nie daje takiej gwarancji higieny jak korzystanie z tacek do zgrzewu. Bezpieczeństwo jest główną przyczyną, dla której wiele firm prowadzących kuchnie zbiorowego żywienia zdecydowało się na korzystanie z tego rodzaju pojemników rezygnując z konwencjonalnych rozwiązań.

Do zalet opakowań i pojemników do zgrewu należy zaliczyć także korzyści ekonomiczne m.in. mniejsze zużycie wody, prądu, środków czystości, ograniczenie ilości urządzeń, krótszy czas pracy. Wyeliminowany zostaje również problem niszczenia podczas korzystania z naczyń wielokrotnego użytku.

Duża gama jednorazowych pojemników do zgrzewu, którą oferujemy jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę firm oferujących np. diety cateringowe. Nie istnieje potrawa, której nie można w nie zapakować. Pakowanie jest nie tylko bezpieczne, ale też estetyczne.

Pojemniki do zgrzewu występują w wielu rozmiarach, kształtach i kilku podziałach do wyboru. Produkowane są ze specjalnych, bezpiecznych tworzyw, pulp roślinnych lub papieru co pozwala zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby klientów. Stawiamy wyłącznie na surowce, które są albo w 100% nadające się do recyklingu lub w 100% kompostowalne. Dbamy o środowisko, dlatego dokładamy wielu starań, by oferowane przez nas produkty nie szkodziły otaczającemu nas środowisku.

Po szczegółową ofertę zapraszamy do naszego sklepu z opakowaniami metroo.pl - pojemniki do zgrzewu

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz