Metro catering system
Sklep

Opakowania

Po szczegółową ofertę zapraszamy do naszego sklepu z opakowaniami metroo.pl - pojemniki do zgrzewu

Opakowania do cateringu - tacki PP (polipropylen) do zgrzewarek

Współczesny styl życia, a co za tym idzie ciągły brak czasu sprawiają, że decydujemy się na nowoczesne rozwiązania, które proponują nam firmy cateringowe. Jednym z nich jest tzw. dieta pudełkowa. Stosując to rozwiązanie zyskujemy nie tylko czas, ale również kształtujemy odpowiednie nawyki żywieniowe.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów nasza firma oferuje odpowiednie opakowania jednorazowe dla cateringu. Solidne wykonanie oraz uniwersalne kształty dostosowane do wybranego posiłku są gwarancją, że dostarczane dania zachowują odpowiednie jakość i walory smakowe.

Zamawiając catering dietetyczny otrzymujemy do 5-ciu pełnowartościowych posiłków do podgrzania w mikrofalówce. Śniadania, obiady, kolacje i przekąski nakładane są na funkcjonalne jednorazowe opakowania do dań na wynosPojemniki do cateringu dietetycznego mają uniwersalne kształty, dostosowane są do każdej potrawy, zarówno trzyskładnikowego obiadu, sushi, sałatki jak i zupy czy jogurtu. 

Opakowania można szczelnie zamknąć, dzięki czemu ich transport czy przechowywanie stają się bezpieczne i niezwykle wygodne. Proponujemy także specjalne opakowania na kanapki. Opatentowane i innowacyjne rozwiązania, które stosujemy gwarantują bezproblemowe pakowanie kanapek na produkcji oraz łatwe wyjmowanie ich z opakowania.

Jeśli szukacie wysokiej jakości tacki do zgrzewarek lub większego opakowania do zgrzewania zachęcamy do wyboru odpowiedniego produktu z naszej oferty. Tacki do pakowania jedzenia okazują się niezbędne, aby utrzymać właściwą temperaturę i walory smakowe serwowanego dania. Wszystkie opakowania mają estetyczny wygląd i neutralną kolorystykę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. 


 

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz