Metro catering system
Sklep

O Metro Catering System

Po wielu latach doświadczeń wiemy w 100%, że oferujemy najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych.

METRO-CATERING-SYSTEM (M-C-S) to nowoczesny sposób pakowania różnych potraw oparty na niezawodnych urządzeniach i wysokiej jakości opakowaniach. System M-C-S został stworzy dla tego segmentu gastronomii, który poszukuje nowych sposobów pakowania dań gotowych i pragnie wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym, innowacyjnym oraz wysokiej jakości opakowaniem, jednocześnie nie narażając się na wysokie koszty.

System M-C-S umożliwia pakowanie potraw w plastikowe lub papierowe opakowania zgrzewalne o różnej wielkości i kształcie. Zamknięcie opakowania folią za pomocą zgrzewu jest dużo tańsze i bardziej efektywne niż stosowanie standardowego wieczka. Pozwala na uzyskanie hermetycznego zamknięcia gwarantującego bezpieczny transport, podczas, którego poszczególne składniki nie wydostaną się na zewnątrz i zachowają odpowiednią temperaturę. Przezroczysta folia ułatwia rozpoznanie zawartości opakowania ułatwiając klientowi wybór odpowiedniej potrawy.

Urządzenia do zgrzewu M-C-S są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu. Dzięki niewielkim rozmiarom zgrzewarki zmieszczą się praktycznie w każdej kuchni. Szerokość niektórych maszyn jest tylko nieznacznie większa od maksymalnego rozmiaru stosowanych tacek. Elektroniczny system sterowania pozwala na dokładne ustawienie temperatury i czasu zgrzewania  w przypadku używania pojemników z różnych tworzyw. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych urządzenia i maszyny METRO-CATERING-SYSTEM pracują bardzo szybko. Opatentowane rozwiązania systemów docisku MV oraz wielofunkcyjnych matryc INFINITY powodują, że cykl pakowania i zgrzewania trwa tylko kilka sekund. Takich rozwiązań nie znajdziemy w konkurencyjnych urządzeniach tego typu.

Bogata oferta zgrzewarek i maszyn pakujących M-C-S całkowicie zaspokaja potrzeby cateringu, gastronomii i handlu w zakrecie pakowania.

  1. Najprostsze modele z serii M-C-S 160 (z160) są przeznaczone do pakowania dań garmażeryjnych, zastosowana w nich prosta matryca uniwersalna pozwala na zgrzewanie tacek o różnych pojemnościach od 170ml do 2000ml. 
  2. Modele uniwersalne M-C-S 185, M-C-S 190, M-C-S 192, M-C-S 240, M-C-S 270 umożliwiają zgrzewanie większych opakowań, pozwalających na spakowanie wszelkich potraw a przede wszystkim dań gotowych. 
  3. Na szczególną uwagę zasługują modele M-C-S 240 oraz M-C-S 192, które posiadają odpowiedniej wielkości płytę zgrzewającą dedykowaną do opakowań o rozmiarach gastronomicznych. Zgrzewarka M-C-S 240 (z240) dzięki swej solidnej konstrukcji, opatentowanemu systemowi docisku MV oraz bardzo łatwej wymianie matryc stała się NAJBARDZIEJ UNIWERSALNYM urządzeniem tego typu w Polsce.
  4. Modele M-C-S 190 i M-C-S 192 (z192) to propozycja tańszych urządzeń, które pomimo uproszczonej konstrukcji i mniejszych rozmiarów także doskonale sprawdzają się przy pakowaniu wszelkich potraw.
  5. Natomiast przeznaczeniem urządzenia M-C-S 270 (z270) jest zgrzewanie dużych pojemników o rozmiarach gastronomicznych 1/4 i 1/2 GN.                                                                                                            

Nasz klient sam decyduje jakiego opakowania będzie używał i zgodnie z jego potrzebami wykonujemy matryce do wybranego modelu. Można więc korzystać z opakowania o dowolnym kształcie, pojemności i ilości komór aby odpowiednio zapakować wybraną potrawę. Oferujemy również maszyny z uniwersalnymi, wielofunkcyjnymi matrycami dostosowanymi do kilkunastu typów opakowań. W tym przypadku na uwagę zasługuje maszyna M-C-S 102-R (z102R) z uniwersalną, opatentowaną matrycą INFINITY. Maszyna ta może zostać wyposażona w system przedmuchu gazem obojętnym tzw. MAP co pozwala na przedłużenie terminu przydatności do spożycia różnych potraw. Do wpełni przemysłowego pakowania polecamy nasze automaty o dużej wydajności z serii M-C-S MAP.

METRO-CATERING-SYSTEM oferuje najwyższej jakości opakowania, których głównym przeznaczeniem jest pakowanie dań gotowych w cateringu. Połączenie w gastronomii odpowiednich opakowań M-C-S z urządzeniami i maszynami M-C-S gwarantuje pełne zadowolenie i bezproblemowe korzystanie z tego typu rozwiązań.  

Z naszych rozwiązań korzstają różnego rodzaju firmy gastronomiczne, cateringowe, stołówki szkolne, kuchnie szpitalne, restauracyjne czy hotelowe. Przekrój firm jest niezwykle szeroki, a nasza oferta w pełni zaspokaja stawiane przed nią wymagania. Sprostamy każdemu wyzwaniu!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Dyrektywa plastikowa opóźniona!

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Koniec plastiku?

Pakowanie próżniowe – więcej niż oczekiwania

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz