logo-mcs

Próżniowe automaty pakujące - Maszyny próżniowe do żywności


Pakowarki próżniowe z naszej oferty to idealne urządzenia do profesjonalnego pakowania próżniowego w najlepszej jakości dostępnej na rynku. Cechuje je, obok najwyższej jakości, także bardzo wysoka wydajność pracy i niezawodność. Klienci cenią je przede wszystkim za wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

Maszyny do pakowania próżniowego zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu żywności w jak najlepszych warunkach, uwydatnianiu smaku i przeprowadzaniu inteligentnych procesów, które nie są możliwe do uzyskania w innych urządzeniach. Dzięki pakowaniu próżniowemu żywności możemy przygotować jedzenie oszczędzając koszty i czas, gotując jedzenie w kilka sekund.

Automaty pakujące próżniowo posiadają komorę próżniową z innowacyjnym 5-calowym interfejsem smart-touch. Wystarczy jedno dotknięcie, aby wybrać program Szefa Kuchni lub ustawić własne parametry. Moc jest w twoich rękach: ustawiaj bez ograniczeń, wybieraj preferowaną próżnię, reszta zostanie wykonana przez maszyny do pakowania próżniowego typu Idea Hi-Line.

Maszyny do pakowania próżniowego z naszej oferty posiadają między innymi funckje łatwego pakowania produktów w słoiki i pojemniki. Jedną z takich pakowarek próżniowych jest Orved Cuisson - wyposażony w dodatkowe akcesoria i specjalne programy do pakowania produktów w torby zewnętrzne, gdy produkt nie mieści się w komorze próżniowej, programy do pakowania produktów w słoiki lub sztywny pojemnik. Istnieje możliwość podłączenia rurki do dedykowanej dyszy i próżniowych pojemników zewnętrznych, takich jak tace gastronomiczne z zaworem próżniowym (np. GreenVac).

Dodatkowo pakowarki próżniowe Orved oferują 20 ekskluzywnych programów, które firma stworzyła we współpracy z najwyższej klasy szefami kuchni, aby zapewnić idealną próżnię prawie dla każdego rodzaju jedzenia, również płynnego czy w formie proszku. Idealna próżnia jest synonimem długiego okresu trwałości oraz zachowania smaków i cech produktu.

Urządzenia do pakowania próżniowego firmy Orved oprócz wspomnianych funkcji posiadają również:

 • innowacyjną podwójną komorę,
 • automatyczny datownik,
 • czujnik ciśnienia absolutnego,
 • ultra power seal (rozwiązanie uszczelnienia skutecznie chroniące produkty przed elementami zewnętrznymi),
 • zdejmowaną górną listwę,
 • technologię zerowego ciśnienia, która została zaprojektowana w celu zachowania żywności w najlepszych warunkach, nadając jej smak i wykonując inteligentne procesy, które nie będą możliwe w normalnej atmosferze.

Zalety urządzeń do pakowania próżniowego:

 • czytelny panel LCD,
 • elektroniczny system kontroli próżni,
 • funkcja auto czyszczenia pompy,
 • komora ze stali nierdzewnej,
 • blokada pokrywy,
 • przyłącze gastrovac.

Co możesz zrobić w pakowarkach próżniowych? Specjalne marynaty, czyszczenie małży, zimne napary, fermentacja, ekstrakcja aromatu i wiele więcej w ciągu kilku minut.

Urządzenie do pakowania próżniowego idealnie sprawdzi się w: restauracji, cukierni, rzeźni, delikatesach czy barach. Pakowarki próżniowe wyposażone są w bardzo dokładne, a zarazem proste urządzenia elektroniczne. Wyróżnia je solidna obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej oraz niezwykle pomocne rozwiązania jak: regulacja stopnia próżni, pompa samoczyszcząca, funkcja „Step Vac” do pakowania płynów i 20 innych programów pracy. Istnieje również możliwość podłączenia do pakowarki próżniowej mikro-drukarki do etykietowania torebek i tym samym zyskania lepszej organizacji pracy i zwiększenia atrakcyjności oferowanych produktów.


Maszyny pakujące półautomatyczneAutomatycznePróżniowePozostałe maszyny pakujące

 • EVOX 25#maszyna próżniowa

  EVOX 25 maszyna próżniowa

  Najmniejsza automatyczna maszyna do pakowania próżniowego zaprojektowana przez firmę Orved, o innowacyjnym designie i wyjątkowo wysokiej wydajności. Evox 25 ma całkowicie stalową ramę i komorę próżniową z technologią „HIGH FLEX” dla zapewnienia idealnej próżni w bardzo wytrzymałej komorze.

  Evox 25 jest niezwykle łatwa w użyciu, posiada panel dotykowy z 2 programami oraz pozwala na maksymalne podciśnienie 99,99% w programie przechowywania. Dodatkowa próżnia w programie gotowania szczególnie nadaje się do intensyfikacji smaków, aromatów i kolorów produktów przeznaczonych do gotowania próżniowego.

 • EVOX 30#maszyna próżniowa

  EVOX 30 maszyna próżniowa

  Kompaktowe, ergonomiczne, wyposażone w sensoryczną próżnię urządzenie Evox 30 charakteryzuje się łatwością użycia w połączeniu z wyjątkową wszechstronnością pozwalając z zaskakującą prędkością tworzyć wewnętrzne i zewnętrzne próżnie. W wersji wyposażonej w pompę próżniową 12 m3 pełne czasy cyklu próżniowego są niezwykle szybkie. Materiały z których zostały wykonane komora próżniowa i pokrywa próżniowa są całkowicie innowacyjne.

 • IDEA 30#maszyna próżniowa

  IDEA 30 maszyna próżniowa

  Niezwykle kompaktowa maszyna pakująca, którą można w prosty sposób dostosować do potrzeb użytkownika. Dzięki wewnętrznym czujnikom można przeprowadzać automatyczną kalibrację bezpośrednio z panelu cyfrowego. Posiada łątwą w czyszczeniu i użyciu solidną komorę z zaokrąglonymi stalowymi krawędziami.

 • Bright 20#maszyna próżniowa

  Bright 20 maszyna próżniowa

  Maszyna do pakowania próżniowego na kółkach ze zdejmowaną listwą uszczelniającą, w pełni wykonana ze stali nierdzewnej i wyposażona w komorę próżniową „power-steel” zapewniającą idealną próżnię. Urządzenie wyposazone zostało w cyfrowy wodoszczelny panel sterowania z 48 programami.

  Idealne dla: sklepów mięsnych, masarni, delikatesów, restauracji, hoteli, firm cateringowych i mleczarni.

 • IDEA HI-LINE 42#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  IDEA HI-LINE 42 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Umożliwia pakowanie nawet najbardziej delikatnych i miękkich produktów. W pełni kompaktowe urządzenie z 5-calowym interfejsem smart-touch, opcją podłączenia drukarki oraz pakowania w MAP. Posiada m.in. 9 programów „szefa kuchni” oraz 10 indywidualnych. Dodatkowa funkcja „easy” umożliwia pakowanie próżniowe w workach na zewnątrz urządzenia.

 • UNIVERSAL#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  UNIVERSAL MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Pakowarka Universal jest idealnym urządzeniem do zamykania prózniowego produktów takich jak: wędliny, mięso, nabiał, produkty typ non-food itp. Cechuje ją rozsądna cena, bardzo wysoka wydajność pracy i jakość wykonania. Wyposażona jest w bardzo dokładne i proste urządzenia elektroniczne. Universal świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy szczelnie zamknąć różne rodzaje torebek w dość krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie pracy.

 • TCM1#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM1 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM1 z listwą zgrzewającą długości 320mm. Jest kompaktowa i może mieć do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 8m3/h i opcję miękkiej próżni, jest idealnym rozwiązaniem dla restauracji, supermarketów, małych delikatesów i sklepów mięsnych.

 • TCM2#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM2 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM2 z listwą zgrzewającą o długości 420mm, jest kompaktowa i może mieć do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 16m3/h, posiada opcję delikatnej próżni oraz 5-językowy panel kontrolny z cyfrowym wyświetlaczem LED. Jest idealnym rozwiązaniem dla restauracji, supermarketów, małych sklepów delikatesowych i sklepów mięsnych.

 • TCM3#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM3 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM3 posiada listwę zgrzewającą o wymiarach 520mm, jest kompaktowa i może posiadać do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 21m3/h, posiada opcję delikatnej próżni i jest idealnym rozwiązaniem dla małej gastronomii, delikatesów, supermarketów czy sklepów mięsnych.

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 435 25 54
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 biuro@metro-plast.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2022 Metro-Plast. All Rights Reserved.