logo-mcs

 

Opakowania papierowe i biodegradowalne do zgrzewu - Ekologiczne pojemniki


 opa papierowe opa pulpa opa inne

Pulpa - idealna do dań na wynos

me.Organic to nasza odpowiedź na aktualny i palący problem zastępowania jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych ekologicznymi rozwiązaniami. Pojemniki do zgrzewu me.Organic to nowa grupa wysokiej jakości BIO tacek stworzonych z myślą o firmach cateringowych, które idealnie sprawdzają się podczas pakowania praktycznie każdego dania na wynos. Kompostowalne opakowania do zgrzewu me.Organic znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się nie tylko wysoka jakość, wytrzymałość, ale także troska o środowisko i zdrowie. Tacki można bez problemu zgrzewać folią, dzięki której dania są hermetycznie zapakowane i w pełni bezpieczne podczas transportu czy przechowywania.

 

Do wyboru mamy dwa rodzaje opakowań me.Organic:

 

- me.Organic Diamond – niezwykle eleganckie z interesującym dekorem na ściankach, wykonane z pulpy z trzciny cukrowej zabezpieczonej cienką powłoką transparentnego zabezpieczającego laminatu - do wyboru z:

  • PP (me.Organic BLUE)
  • PLA (me.Organic GREEN)
  • nielaminowane (me.Organic WHITE)

 

- me.Organic TREE z kolei wykonane są z pulpy celulozowej zabezpieczonej biolaminatem lub jednym z materiałów nadających się do recyklingu tj. jak PP, PE lub PET.

 

Tacki me.Organic składają się w:

- ok. 94% z biodegradowalnej pulpy roślinnej (z trzciny cukrowej lub celulozowej)
- ok. 6% z laminatu, który stanowi warstwę ochronną (PLA, PP, PET, PE).

Dzięki tak dużej zawartości surowca roślinnego stosowanie naszych opakowań w znacznej mierze przyczynia się do ochrony środowiska. Więcej o opakowaniach me.Organic na metroo.pl

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.