logo-mcs

 

Konserwacja i serwis maszyn


 

KONSERWACJA I SERWIS - KRÓTKI CZAS REAKCJI I DOŚWIADCZENIE

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego maszyn oraz szybki dostęp do części zamiennych. Oferta obejmuje konserwacje zapobiegawcze, jak i nieplanowane interwencje serwisowe. W celu zapewnienia maksymalnego działania i wydajności naszych maszyn oferujemy różne pakiety konserwacyjne oraz serwisowe, do których należy m.in. konserwacja urządzeń.
Zależy nam na jak najszybszym oddaniu klientowi sprawnej i dobrze funkcjonującej maszyny. W przypadku serwisu czy naprawy, które wymagają czasu oferujemy maszyny zastępcze lub inne rozwiązania.

 

 

us serwis img

 

Konserwacja urządzeń

Jest to czynność przeprowadzana zgodnie z procedurami, która zapewnia maksymalny czas eksploatacji oraz optymalną wydajność maszyn. Jako działanie profilaktyczne ma na celu wyeliminowanie zakłóceń i redukcję czasów awarii. Plany konserwacji, cykle i zakresy prac uzgadniamy wspólnie z naszymi klientami.

 

Szybka pomoc w przypadku awarii

Po wystąpieniu problemu, którego klient nie jest w stanie usunąć sam zapewniamy pomoc naszych serwisantów. Po przeanalizowaniu problemu wdrażają odpowiednie rozwiązanie, tak by w jak najkrótszym czasie maszyna rozpoczęła swoją pracę. Wszystko po to, by nie zakłócać procesu produkcyjnego.
Jednocześnie należy pamiętać o regularnym serwisowaniu maszyny, które może uchronić urządzenie przed niespodziewanymi awariami.

 

Części zamienne

Części zamienne są gwarancją jakości i bezpieczeństwa eksploatacyjnego przez wiele lat. Podlegają one takim samym kryteriom jakościowym jak oferowane przez nas maszyny. Są nieustannie ulepszane, ponieważ ich producenci ciągle się rozwijają i inwestują w nowe technologie. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie wszystkich zainstalowanych maszyn w części zamienne, tym samym dbamy o maksymalną dyspozycyjność maszyn.

 

 

us serwis tel

 

 

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.