Metro catering system
Sklep

Zgrzewarki do tacek

Zgrzewarki tacek M-C-S

sprawdzą się podczas zamykania opakowań na wynos wykonanych z tworzyw sztucznych PP, PET, z pulpy powlekanej z serii me.Organic, diet cateringowych oraz szerokiej gamy produktów spożywczych takich jak wyroby garmażeryjne, warzywa, owoce, potrawy obiadowe, sałatki itp. Proponowane przez nas zgrzewarki do pojemników wyróżniają się szybkością, wydajnością i łatwą obsługą. Opatentowane konstrukcje systemów docisku MV oraz wielofunkcyjnych matryc INFINITY sprawiają, że cykl pakowania i zgrzewania trwa zaledwie kilka sekund. Tego typu rozwiązania nie są stosowane w innych konkurencyjnych urządzeniach zgrzewających. Nasze maszyny do zgrzewania tacek M-C-S wykonane są w całości ze stali nierdzewnej i wyposażone w wyświetlacz umożliwiający sterowanie czasem zgrzewania i temperaturą.

Zgrzewarki do tacek M-C-S są produkowane z bardzo solidnych materiałów jak stal nierdzewna oraz teflonowych płyt zgrzewających zabudowanych w specjalnym, szczelnym stalowym korpusie zapobiegającym dostawaniu się do wnętrza maszyn płynów. Szerokie uchwyty pozwalają na bezproblemowe uzyskanie odpowiedniej siły nacisku na zgrzewaną folię co zapewnia odpowiedni docisk oraz najkrótszy czas zgrzewania ze wszystkich podobnej klasy maszyn dostępnych w Polsce. Odpowiednio osadzone hartowane noże gwarantują łatwe odcinanie nawet bardzo grubych folii zgrzewalnych. Nasze zgrzewarki pojemników mają wystarczające rozmiary pozwalające umieścić w nich odpowiedniej wielkości matryce pod największe opakowania stosowane w gastronomii do pakowania dań na wynos oraz umożliwienie zgrzewania nawet kilku podstawowych opakowań jednocześnie.

Oferujemy największy w Polsce wybór zgrzewarek do pojemników. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego urządzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 

Cechy szczególne zgzrewarek do tacek:

Opakowania, które można zgrzewać: PP, PS, PET, CPET, pulpa, papier, aluminium,

Przeznaczenie: pakowanie dań na wynos, cateringi dietetyczne, lokale gastronomiczne, sklepy z wyrobami garmażeryjnymi, kuchnie hotelowe, mała produkcja

Po szczegółową ofertę zapraszamy do naszego sklepu metroo.pl 

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz