logo-mcs

Trwałe i pojemne worki do próżniowego pakowania żywności


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości worki do pakowania próżniowego żywności. Asortyment obejmuje woreczki o różnych rozmiarach, co pozwala na wybór propozycji najlepiej dostosowanej do rodzaju i wielkości przechowywanych produktów spożywczych. Nowoczesne opakowania znakomicie współpracują z pakowarkami i zgrzewarkami dostępnymi w naszej ofercie, ale można je stosować również z maszynami innych producentów.

Wszystkie torebki do pakowania próżniowego zostały wykonane z trwałych materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Torebki nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Naszą ofertę uzupełniają woreczki moletowane, które dzięki specjalnym wytłoczeniom zapewniają maksymalne odprowadzanie powietrza podczas pakowania. Są szczególnie przydatne w przypadku produktów o zmiennych kształtach, np. dziczyzny czy ryb.

Woreczki do próżniowego pakowania – dla przedłużenia świeżości żywności

Pakowanie próżniowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów utrzymania świeżości artykułów żywnościowych. Starannie zapakowana w specjalne torebki żywność pozostaje świeża przez długi czas. Woreczki do próżniowego pakowania odcinają dopływ powietrza do przechowywanych produktów spożywczych. Torebki chronią je ponadto przed dostępem mikroorganizmów przyspieszających psucie się mięsa, owoców, warzyw i innych artykułów. Dzięki temu jedzenie zachowuje swą świeżość, smak i aromat na długi czas.

Odpowiednie zapakowanie w worki próżniowe na żywność oraz przechowywanie we właściwej temperaturze i otoczeniu znacząco przedłuża świeżość artykułów spożywczych, co przekłada się na ich jakość, ale również oszczędności finansowe. Zamiast bowiem wyrzucać nadmiar jedzenia, możesz je zamrozić w worku bez dostępu powietrza i spożyć w późniejszym czasie.

Worki próżniowe na żywność – niezbędne wyposażenie gastronomii

Nowoczesne worki próżniowe do żywności można też wykorzystać w innych celach. Dzięki nim przygotujesz na przykład swoje artykuły do mrożenia. Torebki stanowią również polecaną alternatywę dla zwykłych woreczków na artykuły spożywcze, a dzięki usunięciu powietrza ze środka zapakowane jedzenie zajmuje mniej miejsca w zamrażarce czy chłodni. Nasze woreczki chronią ponadto wnętrze lodówki i zamrażarki przed nadmiarem wilgoci oraz zapachami wydobywającymi się z produktów.

Oferowane worki próżniowe na żywność to polecane wyposażenie każdego biznesu z branży gastronomicznej. Torebki sprawdzą się w przypadku firm cateringowych, restauracji, kawiarni czy food trucków. Najwyższa jakość sprawia, że są niezastąpione w zakładach przetwórstwa rybnego, mięsnego, warzywniczo-owocowego i innych przedsiębiorstwach spożywczych.

Najwyższej jakości worki do próżniowego pakowania możesz łatwo kupić w naszym sklepie internetowym metroo.pl. Zapraszamy również do kontaktu i składania zamówień drogą telefoniczną bądź mailową. Nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiednich woreczków.


 

 opa worki prozniowe opa wor do pakowania opa reklamowki

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.