logo-mcs

 
METRO aktualności

 

Idea zero waste a pakowanie próżniowe

środa, 05 październik 2022 12:33

W obecnej sytuacji rynkowej powinniśmy zwracać większą uwagę na zarządzanie magazynem, łańcuchem dostaw oraz zasobami ludzkimi. Biorąc pod wagę te elementy oraz szukając konkurencyjności naszych firm musimy zadbać o innowacyjność.

Pakowanie próżniowe to jeden z takich czynników, który ma ogromny wpływ na wszystkie wymienione aspekty. Dzięki idealnie zapakowanej próżniowo żywności możemy umiejętnie gospodarować swoimi kosztami. Chodzi tu m.in. o planowanie zakupów, przechowywanie produktów czyli zarządzanie magazynem oraz organizacją pracy w firmie.

Automatyzacja procesów pakowania próżniowego w urządzeniach z serii IDEA HI LINE oraz gotowe programy CHEF* nie tylko przyspieszają pracę oraz redukują marnowanie żywności, ale w głównej mierze, w szybkim czasie wpływają na oszczędności w naszym budżecie i zapewniają wyjątkowe możliwości kulinarne dla szefów kuchni.

Przy wyborze pakowarki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość urządzenia, szczególnie gdy chodzi o stopień osiągania próżni. Nasze urządzenia dzięki czujnikom Absolut Sensor Vacuum zapewniają efekt próżni na najwyższym możliwym poziomie. Kolejnym istotnym elementem jest łatwość obsługi urządzenia – seria IDEA HI LINE dzięki panelowi dotykowemu z możliwością edycji programów i personalizacją również w tej kwestii wyróżnia się na rynku. O wyborze mogą decydować również dodatkowe funkcje urządzenia - nasze pakowarki dzięki wspomnianym programom CHEF pozwalają przyśpieszyć i w pełni zautomatyzować takie procesy jak marynowanie, infuzja czy pakowanie płynów.

* wyjątkowe programy CHEF służą do pakowania, marynowania, infuzji oraz czyszczenia owoców morza.

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.