logo-mcs

 
METRO aktualności

 

Bioexpo - targi żywności

poniedziałek, 14 październik 2019 08:31

11-13 października 2019 r. w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw.  

Wśród ponad 150 wystawców znalazły się firmy zarówno z Polski jak i zagranicy, wśród których nie zabrakło wielu dystrybutorów certyfikowanych produktów. Targi zostały urozmaicone bardzo dużą ilością różnych atrakcji, można było zapoznać się z nowymi trendami, nowościami rynkowymi i nawiązać ciekawe relacje biznesowe. Ponadto wielu odwiedzających mogło skorzystać z atrakcyjnych ofert targowych.

W ramach imprezy odbył się również trzydniowy Kongres BioExpo, podczas którego kompleksowo zajęto się tematyką rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Eksperci i praktycy dyskutowali m.in. o zdrowiu i zagrożeniu jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej planety. Targi okazały się strzałem w "10" zarówno dla odwiedzających jak i wystawców. Na naszym stoisku Metro-Catering-System mieliśmy wiele okazji, by zaprezentować nowe biodegradowalne opakowania me.Organic, które cieszyły się bardzo dużym powodzeniem i wzbudzały spore zainteresowanie. Ich szczególne zalety doceniło wielu klientów. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji, na której zaprezentujemy nowe eko opakowania i wiele innych ciekawych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy za rok!

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.