logo-mcs

 

METRO aktualności


 

me.Organic BLUE

wtorek, 14 kwiecień 2020 09:58

NOWE biodegradowalne opakowania do zgrzewu z najwyższej półki, wykonane w 93% z pulpy trzcinowej zabezpieczonej cienką powłoką transparentnego polipropylenu (PP) - materiału w 100% nadającego się do recyklingu. Zostały zaprojektowane z myślą o firmach zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, w szczególności dań gotowych, dla których troska o ekologię stanowi ważny element działalności. Przypadną do gustu klientom ceniącym oryginalną fakturę opakowania z naturalnego materiału, wzbogaconą szlachetnym wykończeniem o niebanalnym diamentowym dekorze.

Pojemniki ekologiczne me.Organic Diamond BLUE bardzo dobrze zgrzewają się z dedykowanymi foliami M-C-S PREMIUM COLD gwarantując hermetyczne zamknięcie, bezpieczeństwo i higienę podczas pakowania wszelkich produktów. 

Podstawowym surowcem do produkcji tacek ekologicznych me.Organic Diamond BLUE jest pulpa z trzciny cukrowej - produkt uboczny powstajacy podczas wyrobu cukru. Ze względu na wysoką zawartość celulozy w trzcinie produkty te są bardzo stabilne, nadają się do:

- mrożenia (-20ºC)

- podgrzewania w piekarnikach (do 120°C)

- podgrzewania w kuchence mikrofalowej (750W do 3min do 120°C). 

Oprócz odporności na wysokie temperatury dzięki powłoce PP nie przemakają w wyniku działania tłuszczów i cieczy zawartych w żywności, dlatego można je używać do dań zarówno na ciepło jak i na zimno.

Dostępne są w kilku rozmiarach, wysokosciach oraz podziałach do wyboru.

Możliwość zakupu również na metroo.pl me.Organic DIAMOND BLUE

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 

Metro-Catering-System 

 ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
 POLAND
 +48 77 464 44 22
 +48 77 401 74 40
 +48 77 401 74 50
 info@m-c-s.pl

 

 

 

Metro Catering System

meOrganic

me METROO 1

me METROO 1

 

serwis MCS

 

© 2024 Metro-Plast. All Rights Reserved.