Metro catering system
Sklep

Nagroda za najlepszą ofertę!

Z nieskrywaną radością informujemy, że wygraliśmy Konkurs na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii podczas targów Horeca/Gastrofood 2017 w Krakowie w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne!

Jesteśmy dumni, że jury konkursowe doceniło nasze urządzenia zgrzewające, ich wysoką jakość oraz innowacyjność. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się matryce, zarówno te uniwersalne jak i indywidualne, stosowane w naszych maszynach, przystosowane do zgrzewania opakowań występujących w wielu rozmiarach, kształtach i wykonanych z różnych materiałów jak PP, PET, papier itd.

Rozwiązania METRO-CATERING-SYSTEM umożliwiają firmom związanym z branżą gastronomiczną, spożywczą itp. dotarcie do klientów spoza dotychczasowego obszaru ich działalności. Oprócz korzyści finansowych, czyli sprzedaży zewnętrznej, dają również możliwość zareklamowania swoich produktów poprzez obecność na sklepowych półkach. 

Metody pakowania jakie oferujemy w naszych maszynach są innowacyjne, opierają się na nowoczesnych technologiach jak np. MAP czy SKIN i gwarantują, że pakowane produkty mają dłuższy termin przydatności do spożycia, są bezpieczne, a co za tym idzie, również zdrowe. Metoda MAP zapewnia produktom wysoką jakość oraz sprawia, że docierają one do klienta w nienaruszonym stanie, nie tracąc na jakości i wyglądzie.

 


 

 

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Dyrektywa plastikowa opóźniona!

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Koniec plastiku?

Pakowanie próżniowe – więcej niż oczekiwania

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz