Metro catering system
Sklep

KONKURS!

Serdecznie zapraszamy na najbliższe targi BioExpo Warsaw, które odbędą się w dniach 8-10 października 2020 w Warszawie

BioExpo to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ dedykowane jest bardzo gorącej w ostatnim czasie tematyce jaką jest ekologia. Impreza ma charakter stricte biznesowy i jest doskonałą płaszczyzną do kontaktu producentów z kupcami, właścicielami sklepów, hurtowni czy innymi firmami związanymi z branżą eko. Podczas targów będzie można zapoznać się z wieloma nowościami produktowymi, część z nich bęzie dostępna w Strefie Nowości. Trafiają tam produkty biorące udział w Plebiscycie Konsumentów na najlepszy produkt targów BioExpo. Nasza firma w tym roku do konkursów wystawiła dwa nowe ekologiczne produkty - opakowania do zgrzewu do dań na wynos z serii me.Organic WHITE wykonane z nielaminowanej pulpy roślinnej. Na nasze produkty można głosować pod linkami poniżej. 

Zaprszamy serdecznie do głosowania i odwiedzenia naszego stoiska - Metro-Catering-System!

GŁOSOWANIE:

Głosy na nasze produkty można oddać wchodząc na poniższe i klikając w przycisk Zagłosuj:

opakowanie me.Organic Diamond Small 160x111x47mm

opakowanie me.Organic Diamond White 227x178x50mm

Nasze konkursowe opakowania do dań na wynos są w 100% biodegradowalne i świetnie sprawdzają się podczas pakowania, przewożenia wszelkich dań typu take away. Więcej o linii produktów me.Organic można znaleźć w dziale me.Organic.

Nowości, które otrzymają największą liczbę głosów w danych kategoriach zostaną wyróżnione statuetkami BIOEXPO Warsaw. Wszystkie produkty biorące udział w plebiscycie można będzie oglądać również podczas targów (8-10.10.2020) w STREFIE NOWOŚCI oraz na stoiskach wystawców. Serdecznie zapraszamy do głosowania i odwiedzenia naszego stoiska Metro-Catering-System podczas tegorocznej imprezy.

Głosowanie trwa do 5 października do godz. 23.59.

Z jednego adresu IP można oddać jeden głos dziennie na jeden Produkt.

Wyniki głosowania w PLEBISCYCIE KONSUMENTA zostaną opublikowane na stronie www.bioexpo.pl oraz w mediach społecznościowych w dniu 6 października 2020 r.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności

Koniec plastiku?

Pakowanie żywności w gastronomii

Przede wszystkim higiena, czyli posiłki w drodze

Przejdź z nami na dostawy

Odwiedź nasz
sklep internetowy
Wejdź
Masz pytania, zadzwoń! +48 (77) 464 44 22 Kontakt Materiały
do pobrania
Zobacz